SPOTKANIE WIGILIJNE W KM PSP w CHEŁMIE

                    22 grudnia 2023 roku w Komendzie Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Chełmie odbyło się spotkanie wigilijne, które od powitania rozpoczął Komendant Miejski PSP
bryg. Artur Rutkowski.
                   Oprawę duchową zapewnili: ksiądz Łukasz Boguta kapelan powiatowy strażaków OSP oraz ksiądz dr Jarosław Szczur – kapelan prawosławny strażaków Państwowej Straży Pożarnej woj. lubelskiego, a w spotkaniu uczestniczyli pracownicy cywilni i funkcjonariusze KM PSP w Chełmie.

opracował: bryg. Wojciech Chudoba

 

Skip to content